Aktuálně, Fotogalerie, Fotogalerie čtenářů, Magazín

Návštěva rybářského veletrhu – For Fishing 2019

Tak se nám opět sešel rok s rokem a byl tu další, letos už jubilejní, desátý ročník největšího rybářského svátku a veletrhu u nás, For Fishing 2019. Jako již tradičně […]

Tak se nám opět sešel rok s rokem a byl tu další, letos už jubilejní, desátý ročník největšího rybářského svátku a veletrhu u nás, For Fishing 2019. Jako již tradičně se konal na výstavišti PVA expo Praha v Pražských Letňanech.Samozřejmě jsme nemohli chybět ani my. Vyrazili jsme klasicky první den veletrhu a to ve čtvrtek. Poslední roky už jezdíme nejraději právě na první den veletrhu. Obchodníci a prodejci jsou zazásobený a ještě nejsou otráveni z tisíců návštěvníků.
Musíme pochválit firmu Mivardi za nejhezčí a největší expozici. Jako výrobek roku jsme vyhodnotili IQ Feeder peletky od LK Baits a samozřejmě i Spider Spomb od Karla Nikla, který i vyhrál hlavní cenu v soutěži GRAND PRIX .

O titul nejlepší novinka roku se utkalo celkem 26 exponátů. Odborná porota vybrala 6 exponátů a udělila jim ocenění v těchto kategoriích: 1. rybolovná technika kaprařina: firma Karel Nikl s.r.o. za produkt zakrmovací raketa Nikl – Spider Spod, 2. rybolovná technika feeder nebo plavaná: firma Chytil – Ludmila Šustrová za produkt KORUM River Tripod (říční tripod), 3. rybolovná technika sumcařina nebo mořský rybolov: firma NaPřívlač s.r.o.​ za produkt Sumcový naviják – ZECK HR20,  4. rybolovná technika přívlač nebo muškařina: firma SAENGER za produkt Gumová nástraha Iron Claw non toxic RACKER SHAD, 5. zajímavost veletrhu: firma MOSS.SK, s.r.o. za produkt Patentovaná kamufláž – rybí vzor CARPATH a  hlavní cenu, jak už jsme zmiňovaly si odnesla firma Karel Nikl s.r.o.​ za produkt zakrmovací raketa Nikl – Spider Spod.

Ahoj a příští rok zase v Letňanech.
Za Fishmag.cz Standa Šamal a Tomáš HervířPřečteno: 251x
1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Vaše komentáře