Magazín

Deštník Sensas Liez BIVI – s bočnicemi, kloubem a oknem

Doporučujeme!!! Konstrukce, materiál a také zpracování švů tohoto deštníku (švy svařené a podlepené) zaručuje ochranu i při nejsilnějším dešti. Bočnici lze odepnout a pomocí kloubu nastavit sklon deštníku. Tento výrobek […]

Doporučujeme!!! Konstrukce, materiál a také zpracování švů tohoto deštníku (švy svařené a podlepené) zaručuje ochranu i při nejsilnějším dešti. Bočnici lze odepnout a pomocí kloubu nastavit sklon deštníku. Tento výrobek se dnes již stal známou a běžnou součástí našeho rybářského života. Jeho nespornou výhodou je výška, takže uživatel není nucen po celou dobu pouze sedět. Tento rybářský deštník je svojí konstrukcí a zpracovnáním určen pro rybolov v nepříznivém počasí. Konstrukcí a zpracováním je tento model určen pro opravdu nepříznivé počasí – silný déšť a také vítr. Jednotlivé švy jsou podlepeny a nedochází k prosakování vody a propršení materiálu. Bočnice je odepínací.

Rozměr: 2,5 m
Materiál: Nylon
Barva: Tmavě zelená

Určen pro komfortní pobyt u vody v každém počasí. Vhodný i pro vícedenní výpravy k vodě. Ideální pro doplněk výbavy pro každý lov.

Ramena 125 cm
Pouzdro ano
Transportní délka 135 cm
Sešití švů podlepené
Hmotnost 4,1 kg

AKČNÍ SLEVY – Rybářské potřeby-Braunstar s.r.o..Přečteno: 479x
1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...

Vaše komentáře