Magazín

El. Signalizátory záběru M1500 Wireless 2+1

El. Signalizátory záběru MIVARDI M1500 Wireless 2+1 v moderním „slim“ designu a praktickým napájením AAA bateriemi. Použití nabíjecích AAA baterií s velkou kapacitou v kombinaci s minimální spotřebou energie hlásičů […]

El. Signalizátory záběru MIVARDI M1500 Wireless 2+1 v moderním „slim“ designu a praktickým napájením AAA bateriemi.

Použití nabíjecích AAA baterií s velkou kapacitou v kombinaci s minimální spotřebou energie hlásičů M1500 zajišťuje extrémní výdrž celé sady. Hlásiče jsou vybaveny regulací hlasitosti včetně tichého režimu, regulací tónu a citlivosti. Díky technologii MIVARDI MOTION DETECT PRO nabízejí až dvojnásobnou citlivosti oproti běžným hlásičům v této kategorii. Součástí je i senzor okolního světla, který spíná úspornou poziční LED diodu. Samozřejmostí je konektor pro připojení swingeru, pogumovaný povrch hlásiče i voděodolná krycí vrstva elektroniky.

Přijímač je vybaven regulací tónu i hlasitosti (včetně tichého vibračního režimu) a umožňuje automatické párování s hlásiči řady M1500. Dosah přijímače je ve volném prostoru cca 100m.

Podívejte se na video, které vám do detailu představí signalizátory záběru M1500 wireless. Součástí videa je i návod na spárování nově dokoupených hlásičů k vaší sadě.

Sada hlásičů M1500 Wireless 2+1 :: mivardi.cz.Přečteno: 970x
1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Vaše komentáře