Magazín

Olympus Stylus Tg 2

Outdoorový kompaktní fotoaparát Olympus Stylus Tg 2 se vyznačuje velkou odolností a skvělou funkčností v náročnějších podmínkách. Chodíte na tůry, lezete po vrcholcích, potápíte se, jste rybáři nebo prostě rádi […]

Outdoorový kompaktní fotoaparát Olympus Stylus Tg 2 se vyznačuje velkou odolností a skvělou funkčností v náročnějších podmínkách. Chodíte na tůry, lezete po vrcholcích, potápíte se, jste rybáři nebo prostě rádi cestujete? Tak to by vás tento kompakt mohl jistě zajímat.

Olympus Stylus Tg 2

Vysoká odolnost zaručena kovovým tělem, odolný vůči mrazu do -10 C, jeho váha je 230 g, odolný vůči pádu z 2,1 m, vodotěsný do hloubky 15 m a odolává tlaku 100 kg. Používá 12 Mpx BSI CMOS senzor, technologii iHS,výkonný procesor TruePic VI, světelnost F 2.0, ISO 6400, makro od 1 centimetru, tří palcový OLED display, GPS, barometr, kompas a pár doplňkových funkcí.

Makro

Olympus Stylus Tg 2

Má kompletní menu v českém jazyce s nápovědou, je jednoduchý na ovládání i v rukavicích a má v sobě spousty vychytávek v základním nastavení, tak i v nastavení fotek a videa ve full HD. Focení je též snadné. Můžete použít automatické nastavení, nebo jednu ze dvou vlastních předvoleb a pro akčnější focení rychlé manuální nastavení focení. Dále lze vybírat ze spousty přednastavených režimů.

Panorama

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pakliže by vám tento základ nestačil lze si ke kompaktu pořídit odolné předsádky ve dvouch provedení a ochranný kryt pro potápění do větších hloubek až 45 m.

Video

 

Koupíte zdePřečteno: 313x
1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Vaše komentáře