Magazín

Solární provzdušňovač

Solární provzdušňovače používané převážně do zahradních jezírek s menší obsádkou ryb jako přídavné nebo hlavní okysličování vody, také může být dobrým pomocníkem pro rybáře na přechovávání živé nástrahy.   Stejně […]

Solární provzdušňovače používané převážně do zahradních jezírek s menší obsádkou ryb jako přídavné nebo hlavní okysličování vody, také může být dobrým pomocníkem pro rybáře na přechovávání živé nástrahy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 
Stejně jako u bateriových provzdušňovačů některé menší solární provzdušňovače nám také dobře poslouží při uchovávání živých ryb při převozu nebo nástražných rybek i na dlouhodobějších výpravách.

Solární pumpa
Solární panely vyrábí elektrickou energii přeměnou přímo ze slunečního světla, ta pak podle druhu výrobce, vede propojovacím kabelem přímo do pumpy nebo do nabíjecích baterii opatřených vypínačem a pak do pumpy. Všechny komponenty jsou vyrobeny pro dlouhodobý a bezúdržbový provoz. Výrobky se vyznačují jednoduchou obsluhou.

Solární pumpa 2

Pomocí bodce, držáku na panel a dlouhým přívodním kabelem, docílíme dostatek slunečního světla pro neustálý chod. Výhody těchto solárních pump jsou nepotřebnost baterií a tichý chod pumpy, bohužel nevýhodou je vyšší pořizovací cena nežli u bateriových pump.

Solar Teichbelüfter Gartenteich Belüfter Pumpe SP-008B Bari, EUR 38,50 –> günstig kaufen im Hanako Koi Shop.
Solární provzdušňovač pro jezírka Esotec | Conrad.cz.Přečteno: 1 358x
1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Vaše komentáře