Magazín

Sonar s mobilní aplikací pro chytré telefony

Po několika marných hodinách u rybníka s rybářským prutem mnozí začínají přemýšlet, jaké by to bylo vidět, kde všechny ty ryby jsou. Americká společnost Friday Lab vytvořila chytrý sonar Deeper […]

Po několika marných hodinách u rybníka s rybářským prutem mnozí začínají přemýšlet, jaké by to bylo vidět, kde všechny ty ryby jsou. Americká společnost Friday Lab vytvořila chytrý sonar Deeper jak pro amatérské tak i profesionální rybáře.

Je to sonar, který vám pomůže zobrazit, kde hledat ryby přímo na obrazovce vašeho tabletu nebo chytrého telefonu s operační systémem iOS nebo Android. Sonar pracuje v hloubce od 0,5 m do 40 m a používá bezdrátové Bluetooth připojení, zobrazí informace o výskytu ryb, hloubce, teploťě vody ale i různé překážky na dně, to vše jednoduše na obrazovce telefonu nebo tabletu. 

Sonar je vybaven lithium-iontovou baterií, která zajišťuje až 6 hodin nepřetržitého provozu. Dobíjení probíhá pomocí běžného microUSB konektoru. Tento chytrý rybářský sonar je v současné době v předprodeji na oficiálních stránkách za cenu 149 dolarů (3000 Kč). Po začátku prodeje by se cena měla zvýšit dokonce na 199 dolarů (4000 Kč).

Oficiální stránky: Deeper | Smart Fishfinder for iOS and Android devices

Deeper – Sonar s mobilní aplikací pro chytré telefony

Sonar s mobilní aplikací pro chytré telefony

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace
Přečteno: 4 150x
1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (4 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Vaše komentáře