Rybářské potřeby

Rybářské potřeby – Fishstar.cz, Jindřichův Hradec

Rybářské potřeby – Fishstar.cz s.r.o. Společnost FishStar.cz s.r.o. byla založena již v roce 2010 jako internetový prodejce rybářského vybavení.V roce 2017 jsme otevřeli novou kamenou prodejnu v Jindřichově Hradci o […]

Rybářské potřeby – Fishstar.cz Rybářské potřeby – Fishstar.cz s.r.o.

Společnost FishStar.cz s.r.o. byla založena již v roce 2010 jako internetový prodejce rybářského vybavení.V roce 2017 jsme otevřeli novou kamenou prodejnu v Jindřichově Hradci o rozloze necelých 60m,kterou jsme postupně zvětšili na 90m.Od října 2019 jsme prodejnu přestěhovali do nových prostor na adresu Archiváře Teplého 1306, kde najdete prodejní plochu o rozloze 130m2.

Najdete u nás zastoupení renomovaných firem se zaměřením nejen na kapařinu, ale i feeder, přívlač a samozřejmě sumcařinu což znamená nejen rybářské pruty a navijáky, ale veškeré rybářské doplňky které k rybařině neodmyslitelně patří.

Díky našim zkušenostem s rybolovem Vám rádi poradíme s výběrem zboží ať osobně, telefonicky nebo emailem.Doufáme, že zde naleznete vše co potřebujete ke zdolání vašeho kapitálního úlovku.

Najdete nás na internetu na adrese www.fishstar.cz nebo kamennou prodejnu na adrese:

Fishstar.cz
Archiváře Teplého 1306,
Jindřichův Hradec 377 01

Mapa:


Zvětšit mapuPřečteno: 1 387x
1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Vaše komentáře