Rybářské potřeby

Rybářské potřeby pro amatéry i profesionály – Raven Fishing

Raven-Fishing.cz, to je ráj pro rybáře… Zde totiž na jednom místě najdete všechno, co si může každý začátečník i profesionální rybář. Největší rybářská prodejna v České republice poskytuje dokonalé zázemí […]

Raven-Fishing.cz, to je ráj pro rybáře… Zde totiž na jednom místě najdete všechno, co si může každý začátečník i profesionální rybář. Největší rybářská prodejna v České republice poskytuje dokonalé zázemí pro všechny milovníky rybaření, kteří si zakládají na kvalitním vybavení.

Kvalitní rybářské potřeby jsou totiž nezbytným předpokladem pro úspěšné rybaření. Jedině když se budete moci stoprocentně spolehnout na své vybavení, si při svém koníčku dokonale odpočinete.

Nástrahy a návnady
Do této kategorie spadají nejen umělé nástrahy a imitace, ale také vše potřebné pro přípravu vlastní návnady, jako je těsto, pomůcky pro přípravu krmení, pstruží těsta a spoustu dalších druhů návnad. Ovšem za pozornost stojí zejména tzv. boilies, speciální rybářská návnada z vařeného těsta, rybí moučky, ptačího zobu, oleje a dalších ingrediencí. Nejjednodušší řešení však představují sety nástrah, které obsahují nejpoužívanější návnady v příznivém poměru ceny a kvality.

Pruty
Samozřejmostí je široký sortiment rybářských prutů. Klasické kaprové, pstruhové nebo sumcové pruty jsou sázkou na jistotu. Cestovní nebo teleskopické pruty jsou určené pro zapálené rybáře, kteří chtějí být vždy připraveni a nevynechat žádnou příležitost k rybolovu. Tím však naše nabídka prutů ani zdaleka nekončí… Za zmínku také rozhodně stojí i přívlačové pruty, díky nimž bude chytání dravých ryb mnohem snazší, než vypadá.
A v neposlední řadě si můžete samozřejmě sestavit rybářskou sestavu na míru vašim požadavkům a preferencím, ale k dostání jsou i již sestavené sety, které jsou precizně promyšlené.

Navijáky
Rozhodně nejvyhledávanějším typem jsou navijáky s přední brzdou, ovšem příjemně překvapit by vás mohl i naviják se zadní a bojovou brzdou, který se velmi rychle nastavuje a připravuje. Navijáky s volnoběžnou brzdou oceníte zejména při lovu kaprů.

Vlasce a šňůry
Ani vlasce nijak nezaostávají co do nejmodernějších trendů a technologií. Hitem jsou vlasce s technologií mimikry, které jsou samozřejmě velmi pevné a odolné proti oděru. Pro skutečně vášnivé rybáře nesmí v nabídce chybět ani návazcový materiál vhodný pro tvorbu vlastních návazců.

Pro vaši snazší orientaci je zboží také přehledně rozděleno do kategorií podle lovených ryb. Jsme si totiž velmi dobře vědomi toho, že každý typ rybolovu má svá specifika a s ohledem na ně je potřeba rybářskou výbavu vybírat a nakupovat. Vždy je však v každém případě nejlepší pořídit si kvalitní vybavení od profesionálů, kteří nabízí největší sortiment rybářských potřeb.Přečteno: 3 132x
1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Vaše komentáře